Canlı demo İletişim
Hoşgeldiniz
Minerva ERP
Çözümler & Ürünler
Sektörel Çözümler
Bazı Rakamlar
Akıllı Çözüm Paketi
Fiyatlandırma
Müşteriler
İletişim

Türkiye'nin ERP'si

Akıllı işletme çözümleri Minerva'da

Yalnızca Türkiye'de değil, tüm dünyada en gelişmiş bulut ERP

Bulutta

Minerva ERP

Türkiye'nin en gelişmiş ERP yazılımı

Tüm bilgilerinizi tek platformda entegre tutun
Satış, Pazarlama, Üretim, Lojistik, CRM ve Finansal tüm verileriniz istediğniz anda önünüzde. Data aktarımı, zamanlama, tekrar veri girişi, hata, versiyon ve uyum problemleri olmaksızın.
Maliyetlerinizi kontrol edin, karlılığınızı arttırın
İşinizi ve karlılığınızı yönetmenin en önemli formülü maliyetlerinizi bilmek. Minerva hem üretim hem de ticari maliyetlerinizi kuruşuna kadar hesaplar.
Planlama yapın, daha çevik ve verimli olun
Planlama ile Tedarik, Üretim, Sevkiyat ve Servis problemlerinizi çözün. Müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayın.
Daha iyi analiz yapıp daha iyi yönetin
Minerva'nın akıllı çözümleriyle işletmenizi akıllandırın. Uçtan uca tam entegre çözümler ile geleceğin akıllı işletmesini oluşturun

Minerva

Çözümler & Ürünler

Muhtemelen buluttaki en iyi iş yönetim fonksiyonalitesi

Bazı

Rakamlar

Güç rakamlardan gelir

0
0
0
0
0

İşiniz için

En Uygun, Akıllı Çözüm Paketi

Muhtemelen buluttaki en iyi iş yönetim fonksiyonalitesi

Tüm Şirketler İçin
İster en büyük, ister orta, isterse en küçük, hatta geleceğin büyükleri start-up şirketler için. Modüler yapısı, ihtiyaçlara göre kurgulanabilen fonksiyonalitesi ile tüm işletme ölçekleri için ideal çözüm.
Tüm Sektörler İçin
32 yıllık tecrübemiz, yaklaşık 70 modülümüz ve binlerce müşteriden gelen birikimimizle sizin için en iyi platformu sunuyoruz. Minerva, modüler ve entegre çalışan, bütünleşik bir iş yönetimi sistemi olarak, son derece detaylı fonksiyonel özellikleri ve parametrik yapısı ile iş dünyasının tüm sektörlerine hitap eder.
Akıllı Entegre Sistem
Minerva uzun yılların tecrübesi ile geliştirilmiş, denenmiş, halen kullanılmakta olan son derece gelişmiş bir iş fonksiyonalitesini sunuyor. Yüzlerce analiz paneli (dashboard) ve rapor hazır durumda. İş operasyonlarımız, sektörünüzün ve iş ortamınızın gerçeklerine son derece uygun. Ekranlarımız kolay kullanımlı. Kullanıcının her türlü bilgiye anında ulaşması mümkün.
Yeni nesil Bulut ERP
Minerva'nın web tabanlı çözümleri, çalışanlarınızın dünyanın her yerinden kritik iş bilgilerine anında erişmesini sağlar. Minerva kullanıcıları mobil cihazlar vasıtasıyla iş uygulamalarına istedikleri an ulaşabilirler.
Yenilikler Dünyası
Minerva size teknolojisiyle, yaklaşımıyla, modellemesiyle, kapsamıyla, kullanım seçenekleriyle ve satış sonrası destek hizmetleriyle yepyeni bir sistem öneriyor. Gelin sizi de, nerede olursanız olun bilgilerinize ulaşabileceğiniz, donanım yatırımı yapmak zorunda kalmayacağınız, hemen kullanmaya başlayabileceğiniz, bakım derdi olmayan, sürekli gelişen ve yenilenen bir platforma taşıyalım.

Minerva

Fiyatlandırma

Minerva'yı sektörünüzün ve işletme büyüklüğünüzün durumuna göre iş ihtiyaçlarınızı mükemmelce karşılayacak şekilde konfigüre edebilirsiniz. Hiç bir özel yatırıma gerek olmaksızın bulut ortamında hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha fazla fiyat bilgisi için lütfen aşağıdaki butona tıklayın.

Bazı

Müşteriler

İşini bulutlara taşımış olanlardan örnekler

Bizimle Temas Kurun

Sorun, Cevaplayalım

Merak ettiğiniz ve bilgi almak istediğiniz herşeyi bize sorabilirsiniz. Ekibimiz tüm sorularınızı en kısa zamanda cevaplayacaktır.

Adınız
Soyadınız
Şirket Adı
E-Mail
Telefon
Talebiniz
Bültenlerinize üye olmak istiyorum

Türkiyenin ERP'si

İstanbul - Türkiye Büyükdere Caddesi İmar İş Merkezi No:48 34394 Mecidiyeköy - Şişli İstanbul - Türkiye Tel: +90 212 275 6032 Fax: +90 212 275 1178 E-Mail: infominerva.com.tr Konya - Türkiye Selçuk Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi TGB - 1 Alanı Ardıçlı Mahallesi Gürbulut Sk. 67 Safir Panaroma Blok No:A1/318 42003 Selçuklu / Konya Los Angeles - USA 6300 Wilshire Blvd. Suite 1520 90048 Los Angeles California - USA Tel: +1 323 879 9933 E-Mail: contactnixla.com
©2020 Minerva Yazılım A.Ş.